Пенсії зараз платити не потрібно, пенсіонери і так підробляють! Я із задовленням їх відміню! Радник президента здивував українців

Новини, Політика

Радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву.

У прямому ефірі NewsOne під час перерви в засіданні Верховної Ради радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак зробив скандальну заяву з приводу пенсійної реформи.

Олексій Мушак заявив, що він із задоволенням скасував би пенсії взагалі. На його думку, українці і так допомагають батькам, які в свою чергу зобов’язані ще десь працювати. Таким чином, як він вважає, пенсії як такі не потрібні. Дефіцит пенсійного фонду на сьогоднішній день — більше мільярда гривень. Якщо ж скасувати пенсії, то почнеться економічний підйом.

Це одне з найбільш цинічних заяв нової влади. Адже Олексій Мушак також зазначив, що людям його віку — 30-35 років — взагалі все одно до пенсії, адже це покоління їх уже не отримуватиме. Це куди жорсткіше пропозиції продати собаку, щоб заплатити за газ.

Дивіться відео, що сказав радник:

«Я б взагалі відмінив пенсії», – радник прем‘єр-міністра Олексія Гончарука із економічних питань Олексій МушакКаких вам ещё реформ не хватаєт?)22.06.2017

Опубліковано Віталієм Глаголою Вівторок, 4 лютого 2020 р.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.
Loading...